אודות

MuzaHR מובילה במתן שירותי גיוס והד-האנטינג לחברות טכנולוגיות, הייטק, סטארט-אפ, בכירים ומטה. החברה הוקמה בשנת 2018 ונקראה ׳מוזה׳ על שם תהליך הגיוס המתנהל באווירה אופטימית וטובה לשני הצדדים, מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות.

בראש החברה עומדת דורית חלפון, אשר פיתחה מודל גיוס ייחודי הנשען על ניסיון והיכרות מעמיקה בתחום של כשני עשורים. דורית החלה לגייס לסטארט-אפ העוסק בתחום הפיתוח, המשיכה לעבוד כשכירה בחברה טכנולוגית גדולה, שם הקימה וניהלה מחלקת גיוס טכנולוגית במשך 5 שנים, עד שהחליטה שזהו ייעודה והקימה את MuzaHR.

עקבו אחרי

דורית

במהלך שנות פעילותה, פיתחה דורית שיטה מוכחת ותהליך עבודה ייחודי, המאפשר ליהנות מגיוס מוצלח בפרקי זמן קצרים. עם השנים השיטה הוכיחה את עצמה ודורית מוכרת כיום כאחת מנשות המקצוע המובילות בתחום הסורסינג והגיוס.

 

תהליך העבודה והנסיון המצטבר של צוות MuzaHR הוכיח את עצמו בגיוס עשרות מועמדים לחברות טכנולוגיה והייטק. ניסיון זה לצד היכולת לקלוט את רצינות המועמדים כבר בשיחה הראשונה, מהווה ערך מוסף לייעול וזירוז התהליך מול המנהלים והמועמדים. מטרתה של  MuzaHR לייצר תהליך מדויק ושקוף מול כולם, ובד בבד למנוע תהליכים מיותרים ובזבוז זמן לכל הצדדים.

 

צוות MuzaHR מונה הד-האנטריות בעלות התמחות ספציפית בגיוס מועמדים טכנולוגים ובכירים, ויכולת להבין מראש את ה- DNA של החברה המגייסת ולאתר עבורה את הטאלנט המדויק. המגייסות עוברות הדרכות וסדנאות שוטפות, מעודכנות בטרנדים של עולם הגיוס ובעלות הבנה טכנית מעמיקה בהקשר לדרישות הטכנולוגיות השונות. 

 

מתודות העבודה של MuzaHR מבוססות על כלים חדשניים מתחומי הסורסינג וה- Head Hunting, המובילים לתוצאות איכותיות ומדויקות. לקוחות החברה ייהנו מליווי אישי, מחויבות, שותפות ומיפוי הממצה ביותר של השוק. לאורך כל תהליך הגיוס החברה מקפידה על הבנת הצרכים הארגוניים ושואפת לתרגם את הדרישות למועמדים איכותיים.

עקבו אחרי